tel Bizi Arayın 0545 230 50 06    
twitter facebook
l Neden Gazi İhtisas?

Çünkü,

*Özgüvenli, ayakları üzerinde durabilen bireylerin yetişmesine katkıda bulunuyor.

*Çocukların ve gençlerin gelecekte iletişime açık, sağlıklı düşünen, kendine ve hayatına bilinçle yön verebilen, doğru kararlar alan, kendini ifade edebilen bireyler olarak hayatlarına devam etmesine yardımcı oluyor.

*Gençlerin ve çocukların yeteneklerini, özelliklerini, karakter ve kişilik davranışlarının detaylarını fark ediyor.

*Liderlik, bir organizasyonun içinde başkaları ile ortak çalışabilme, iş bölümü, sosyal davranışlarında sağlıklı hareket edebilme, insanlarla doğru ilişkiler kurabilme, bireysel ve yaşamsal sorumlulukları edinme gibi bazı özelliklerinin ön plana çıkmasına yardımcı oluyor.

*Çocuklara , onlar için özel olarak hazırlanmış, planlanmış eğlenceler sunuyor. Bu eğlencelerle gençlere ve çocuklara, şehir hayatının getirdiği bilgisayar, cep telefonu, televizyon gibi teknolojilerden uzak, gerçek hayatla karşı karşıya kalacakları yeni maceralar vaat ediyor.

* Spor ve sanatla iç içe olmalarını sağlıyor. Sporun ve sanatın kazandıracağı bedensel ve ruhsal gelişimi hayatlarında faydalı şekilde kullanabilecekleri fırsatlar sunuyor.

*Sosyal ve fiziksel gelişimi için güvenilebilecek bir organizasyon ve yapı vaat ediyor.

 

Kulubümüz ; Ankara ‘ nın Batıkent ve Emek spor salonlarında bugüne kadar sayısız yetenekleri keşfetmektedir. 2013-2014 sezonunda Ankara MİNİK ERKEKLER VE KÜÇÜK ERKEKLER KATEGORİSİNDE ANKARA ŞAMPİYONLUĞUNA imza atmış olan kulübümüz Emek , Etlik ve Balgat spor salonlarında ; yetenekleri doğrultusundaki spor alanında profesyonelleşmelerini sağlamaktadır .

Kulubümüz Yaz boyunca basketbol okulları , voleybol okulları ve kulüp takımlarımız ile faaliyet gösterirken, İncek’te bulunan ve bölge’nin en prestijli tesisi olan STARDUST POOL CLUP’de spor tesisinde YAZ OKULU çalışmalarına başlayacaktır.

Ankara’da kurulduğu yıldan itibaren her geçen gün başarı çıtasını giderek artıran kulübümüz spor okulları branşında da vermiş olduğu ayrıcalıklı hizmetiyle kulüp takımlarına yeni sporcular yetiştirmektedir.

 

Dönemler:
1. Dönem: 17 HAZİRAN 2019 - 5 TEMMUZ 2019   (3 Hafta)
2. Dönem: 8 TEMMUZ 2019 – 26 TEMMUZ  2019   (3 Hafta)
3. Dönem: 29 TEMMUZ 2019 – 5 AĞUSTOS   2019  (2 Hafta)
4. Dönem: 19 AĞUSTOS 2019 – 6 AĞUSTOS  2109 (3 Hafta)

Yaz okulumuzda, sporcularımız dönem süresince özgüvenlerini geliştirme fırsatı bulacak, eğlenerek öğreneceklerdir.
Ömür boyu dostlukların temelinin atılacağı yaz okulumuzda çocuklarımızın tüm ihtiyaçları ile yakından ilgilenilecektir.

Ayrıntılı bilgi ve kayıt için: 0545 230 50 06